SK Jundrov - tenis  |  SK Jundrov - fotbal  |  HoroKolo  |  ČTS  |  JTS  |  IS ČTS  |  Webmail

Brno

Monteg s.r.o.

Fotogalerie

2. Jundrovský míčový sedmiboj 31. 5. 2003

Po úspěšném loňském nultém ročníku se v sobotu 31. 5. 2003 uskutečnil ročník první. Zúčastnilo se stejně jako vloni 16 dvojic. Soutěžilo se v sedmi disciplínách: tenis, stolní tenis, nohejbal, volejbal (debl), kopaná (pokutové kopy), házená (trestné hody) a basktebal (trestné hody). Počasí vyšlo přes den na výbornou a tak sportovci mohli ukázat, jak se během uplynulého roku připravili. Loňská vítězná dvojice Kony-Mrož asi přípravu podcenila a skončila na 6 až 8 místě. Vítězem se s převahou stala dvojice Smaža-Kaca, na druhém místě se umístila dvojice Pařízek-Plšek a třetí skončili Papin-Mirďas.

Zábavu, která byla dlouho do noci, nepokazil ani déšť a všichni účastníci včetně jejich doprovodu se výborně bavili. Všichni už se těší na 2. ročník v roce 2004.

Poděkování patří všem sponzorům, organizátorům, hráčům, paní hospodské, rozhodčím a všem, kteří pomohli k perfektnímu průběhu celého turnaje.