SK Jundrov - tenis  |  SK Jundrov - fotbal  |  HoroKolo  |  ČTS  |  JTS  |  IS ČTS  |  Webmail

Novinky

23. března 2015
V sobotu 28. a 29. března začínají brigády na dvorcích. Další termíny jsou každý další víkend 4. a 5.4., 11. a 12.4., 18. a 19.4. Bližší informace o brigádách a členských příspěvcích naleznete zde.

5. května 2013
Soutěže družstev se rozjely naplno ve všech věkových kategoriích. V letošním roce nás reprezentují 2 družstva dospělých, 2 družstva dorostu a družstvo mladších žáků.

21. dubna 2013
Tenisová sezóna byla zahájena :)

23. března 2011
Termíny brigád: 26. - 27.3, 2-3.4., 9-10.4. Bližší informace o brigádách a členských příspěvcích naleznete zde.

26. března 2010
V sobotu 27. března začínají brigády na dvorcích. Bližší informace o brigádách a členských příspěvcích naleznete zde.

22. září 2009
Fotogalerie byla rozšířena o 3 alba: jarní turnaj v nohejbale, poslední zápas dospělých a vítězný zápas Davis Cupu Chorvatsko - Česko z Poreče. Tak se kochejte :)

14. září 2009
O víkendu byly dohrány poslední utkání soutěží družstev. Družstvu dospělých se v posledních dvou kolech podařilo zvítězit a posunout se na první místo zaručující POSTUP. Kompletní výsledky všech družstev najdete zde.

27. dubna 2009
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT na správce pro informace a rezervace dvorců naleznete zde.

19. dubna 2009
Do fotogalerie byly přidány fotky z jarní brigády na dvorcích.

15. dubna 2009
Aktuální rozvrh pronájmů pro sezónu 2009 naleznete zde.

Byly rozlosovány soutěže družstev, aktuální zápasy a soupisky naleznete zde. Soutěže začínají 9. 5. 2009.

9. března 2009
Pokud počasí dovolí, tak od následujícího víkendu budou zahájeny brigády na tenise. Bližší info a termíny zde. Informace o příspěvcích a ostatních členských povinnostech naleznete zde.

31. října 2008
Přidány fotky z posledního nohejbalového turnaje sezóny.

21. září 2008
V sobotu 11.10. se koná závěrečný turnaj v nohejbale. Všichni členové a jejich kamarádi jsou zváni. Způsob hry bude rozhodnut před začátkem podle počtu a složení účastníků.

V sobotu 27.9. se koná závěrečný turnaj čtyřher. Všichni členové jsou zváni. Způsob hry bude rozhodnut před začátkem podle počtu a složení účastníků.

Druhým zářijovým víkendem byly dohrány poslední kola soutěží družstev. Nejlépe se umístilo mužstvo dospělých (3. místo), které bohužel nezvládlo poslední 2. kola a připravilo se tak o postup do vyšší soutěže. Kompletní výsledky a umístění všech družstev najdete zde.

16. června 2008
O víkendu proběhl již sedmý ročník míčového sedmiboje. Vítězům Zuzka - Sabina a Kruža ml. - Kruža st. gratulujeme. Fotky naleznete zde.

9. června 2008
Po týdnu jsme pro vás připravili několik dalších fotek z víkendových zápasů dospělých a mladších žáků.

2. června 2008
Máme za sebou první tři kola soutěží družstev. Zatím si nejlépe vede družstvo dospělých s plným počtem bodů. Výsledky utkání naleznete zde. Ve fotogalerii přibyly fotky z víkendových utkání dospělých a dorostu.

24. dubna 2008
Kompletní soupisky a termíny utkání soutěží družstev naleznete zde. Soutěže začínají 4.5. pro dorost a 10.-11.5. pro týmy žáků a dospělých.

5. dubna 2008
O prvním dubnovém víkendu byly položeny poslední dva kurty a brigády jsou téměř u konce. Fotografie z brigád naleznete zde.

28. února 2008
V posledních několika dnech došlo k poměrně ZÁVAŽNÉ SITUACI v dění na Jihomoravském tenisovém svazu. Více na www.jihomortenis.wz.cz.

27. února 2008
Pokud nám počasí vydží, tak by letošní brigády mohly začít dříve než v minulých letech. Oficiální termíny jsou víkendy 8. - 9. 3., 15. - 16. 3., 22. - 23. 3. Těšíme se opět na vaši hojnou účast ;-) Více info zde.

7. října 2007
Fotografie ze závěrečného turnaje v nohejbale najdete zde. Vítězi se stali Veseláč - Pračkař.

5. října 2007
Fotografie ze závěrečného turnaje čtyřher najdete zde. Vítězi se stali Kolečko - Smejkal.

30. srpna 2007
V sobotu 18. 8. se uskutěčnil turnaj v nohejbale. Vítězi se stali Vlastik - Petr.

28. května 2007
V sobotu se uskutěčnil již 6. ročník míčového sedmiboje. Vítězi se stali Zuzka - Sabina a potřetí Kony - Mrož.

3. dubna 2007
Sezóna byla letos díky příznivému počasí zahájena dříve než je obvyklé. Všichni členové, kteří mají splněné členské povinnosti, si mohou přijít zahrát. Byly také přidány fotky z posledních dvou brigád.

22. března 2007
Včera v 22:42:28 jsme zaznamenali desetitisícího návštěvníka našich stránek. Přístup přišel z počítače s IP 83.240.1.249. Majitel počítače se může přihlásit o hodnotnou cenu :-) .

9. března 2007
Termíny soutěží družstev a rozlosování naleznete zde.

7. března 2007
Termín brigád pro rok 2007: 10.-11.3. (za příznivého počasí), 17.-18.3., 24.-25.3. a 31.3-1.4. Náhradní termíny: 7.4. a další.

31. ledna 2007
Na uplynulé výroční schůzi bylo nominováno 20 delegátů, kteří se zúčastní výroční konference SK Jundrov v ponělí 19. února. Také byl na schůzi zvolen nový výbor.

22. ledna 2007
Přidán odkaz na nové internetové stránky cyklistického spolku Horokolo Jundrov, který od letošního roku přechází pod SK jundrov - oddíl cyklistiky. Odkaz naleznete také v pravém horním rohu.

14. prosince 2006
V pondělí 29. ledna v 18 hod. v restauraci "Na hřišti" se koná výroční členská schůze. Všichni členové tenisového oddílu jste zváni (bude šnicl ;-)

1. listopadu 2006
Sezóna byla ukončena posledním říjnovým dnem. Počasí bohužel už nepřeje hraní venku. Přesto byla letošní sezóna poměrně dlouhá. Zhodnocení uplynulé sezóny nechme na výboru oddílu a vedoucích družstev na výroční členské schůzi, která se bude konat opět v lednu nebo únoru. Přesné datum ještě není známo.

16. října 2006
V pátek 8. prosince se uskuteční v resturaci "Na hřišti" tradiční Mikulášská zábava. Vstupenky budou k dispozici u členů výboru. Všichni členové a jejich doprovod jste srdečně zváni.

10. října 2006
Gratulujeme vítězům závěrečného turnaje v nohejbale (Vozňa - Pařez) a také vítězům turnaje čtyřher (Papi - Mrož). Fotografie naleznete ve fotogalerii.

17. září 2006
V sobotu 30. září se uskuteční závěrečný turnaj čtyřher a o týden později závěrečný turnaj v nohejbale. Všichni členové jsou zváni. Začátek pro oba turnaje je v 8,45.

Minulý víkend skončily soutěže družstev. Družstvo Dospělí "A" potvrdilo svůj postup vítězstvím i v posledních kolech. Několik fotografií z posledního zápasu naleznete zde.

1. září 2006
Přidány nějaké fotky z prvního dne US Open 2006.

12. června 2006
O víkendu byla ukončena jarní část soutěže družstev. Družstvo "A" dospělých si s předstihem zajistilo postup do vyšší soutěže. Rozhodlo o tom utkání proti domácí Technice Brno, kde o postupu rozhodovaly dokonce pouhé dva míče(!) - zápis z utkání. Týmy žáků a dorostu se pohybují ve středu tabulky a dospělí "B" na posledním místě.

30. května 2006
Přidány fotografie z dnešního odloženého utkání mladších žáků a z loňského US Open.

29. května 2006
Kony - Mrož a Lea - Kajka se stali vítězi míčového sedmiboje. Gratulujeme.

14. května 2006
Přidány fotografie areálu tenisu z letošního roku a z víkendového mistráku dorostu.

12. května 2006
O víkendu byly rozehrány soutěže družstev. Z vítězství se radovalo pouze družstvo "A" dospělých.

V sobotu 27. května se uskuteční 5. ročník Jundrovského sedmiboje. Přijďte povzbudit. Fotky z minulého ročníku naleznete zde.