SK Jundrov - tenis  |  ČTS  |  JTS  |  IS ČTS  | 

Sportovní klub Jundrov Brno


čtvrtek

27. února 2020

AlexandrDIPRO trade s.r.o.

Brno

T.Z.B
Monteg s.r.o.

Informace


Sportovní klub sídlí v Brně - Jundrově na Veslařské ulici č.124. Poloha dvorců i fotbalového hřiště je vskutku ideální. Jsou situovány na pravém břehu řeky Svratky v klidné části Brna, která bývá často obdivována pro svou zeleň. dvorec č. 5 Jundrov je na jihozápadě ohraničen zalesněnými kopci, na severovýchodě řekou. Přitom je z města velice snadno dostupný, což je jeho obrovskou výhodou.

dvorce č. 1 a 2

Areál tenisového klubu je poměrně rozsáhlý, máme pět antukových dvorců, tréninkovou zeď, volejbalové/nohejbalové hřiště a novou klubovnu. Klubovna byla dokončena v r. 1999, byla postavena převážně svépomocí členů tenisového oddílu. Jsou zde oddělené šatny se sprchami a sociálním zařízením, můžete si také pronajmout skříňku pro uložení osobních věcí. V prvním patře klubovny je společenská místnost. Toto vybavení v současné době využívá něco málo přes 100 členů našeho klubu, hosté a pravidelní či příležitostní nájemci dvorců. O všechna naše zařízení se stará 2-členný tým správců.

Kromě toho, že nabízíme prostor pro rekreační tenis, máme zde také několik závodních družstev, ve kterých jsou zastoupeny všechny věkové kategorie. klubovna Podrobnější informace o závodním tenisu a průběhu soutěží najdete v sekci družstva. Neustálý přísun odrůstajících nadějných tenisových juniorů zajišťuje tenisová škola. dětské hřiště

"Provozní řád tenisového oddílu" (pdf)
"Provozní řád fotbalového oddílu" (pdf)

W3C XHTML 1.0 W3C CSS2